Foto:

"Madara Cosmetics" neraksturīgi tradicionālā reklāmas kampaņa

Pašmāju ekokosmētikas ražotājs "Madara Cosmetics" zīmola atpazīstamību Latvijas sieviešu vidū veicina sev netradicionālā veidā- televīzijas kampaņā.

Digna Degtjarova, "Madara Cosmetics" Mārketinga vadītāja vortālam 7guru.lv atklāj: "Izpētot auditorijas motivāciju un kosmētikas lietošanas paradumus, esam secinājuši, ka kosmētikas dabīgums un nekaitīgums ir vieni no būtiskākajiem faktoriem tūlīt aiz produkta cenas, kas nosaka kosmētikas produkta izvēli. Tomēr izpratnes līmenis par to, kā atšķirt dabīgo kosmētiku un sintētiskās, ir zems. Tāpat arī noskaidrojām, ka "Madara Cosmetics" atpazīstamība Latvijas tirgū nav tik augsta, kā bijām domājuši. Līdz ar to bija skaidrs, ka gribam pastāstīt par sevi arī tām sievietēm, kuras par mums nekad nav dzirdējušas, tomēr labprāt izvēlētos lietot dabisku un drošu kosmētiku. Tādēļ arī pieņēmām "Madara Cosmetics" neraksturīgu lēmumu – veidot visnotaļ tradicionālu televīzijas kampaņu ar mērķi veicināt zīmola "Madara" atpazīstamību Latvijas sieviešu vidū."

Reklāmas klips

"Madara Cosmetics" televīzijas kampaņas izstrādē izvēlējās strādāt nevis ar radošo aģentūru, bet gan ar "freelance" radošo direktori un režisori Unu Rozenbaumu un viņas sapulcētu profesionāļu komandu, kas piedalījās klipa filmēšanā, montāžā un pēcapstrādē.

Una Rozenbauma, klipa režisore un radošā direktore dalās savās sajūtās: "Es piederu pie tiem, kas uzskata, ka "skaistums nāk no iekšām", ka skaistumam nav standartu. Nav svarīgi cik tu esi vecs, cik tu sver. Skaistums, manuprāt, ir prasme būt saskaņā ar sevi, prasme sevi mīlēt. Tāpēc arī bija milzīgs entuziasms un prieks strādāt pie "Madaras" klipa, jo liekas ka "Madarai" ir līdzīgs priekšstats par skaistumu kā man. Iespēja rūpēties par sevi, padarīt sevi mazliet skaistāku un nevienam nelikt par to ciest, manuprāt, ir solis pretī domāšanai, kas ir veselīga arī garam."

07.12.2010

Komentāri

Vai par traģiskiem notikumiem būtu jārunā vēl detalizētāk?
Jau nobalsojuši 19

Prakses iespējas

Sūti savu CV uz e-pasta adresi 7guru@7guru.lv un kļūsti par vienu no mums!

Delfi ziņas

DELFI