Foto:

LMT: Pirmklasnieki mainījuši 9000 grāmatu pret 7000 mobilo telefonu

Apmēram 7000 pirmklasnieku saņēmuši "Latvijas Mobilā telefona" (LMT) dāvātus mobilos telefonus apmaiņā pret vairāk nekā 9000 grāmatu kārtējās ikgadējās akcijas pirmajās dienās, teikts LMT paziņojumā medijiem.

Jau ziņots, ka akcija, kurā izsniedz telefonu ar priekšapmaksas "O!Kartes" komplektu, sākās 16.augustā un ilgs līdz 12.septembrim. Saziedotās grāmatas LMT nodos maznodrošinātu ģimeņu bērniem, internātskolām un bērnunamiem, kā arī lauku bibliotēkām un pansionātiem. Šogad pirmklasnieki saņems ''Samsung GT-E2121'' mobilos telefonus.

Saziedoto grāmatu skaits pārsniedz izdalīto telefonu skaitu, jo dažas ģimenes atnesušas vairāk par vienu grāmatu, skaidro LMT.

Pērn kopumā visā Latvijā mobilos telefonus saņēma 15 000 pirmklasnieku un tika savākti 25 000 grāmatu, teikts LMT paziņojumā. "Mobilais telefons noteikti atvieglos skolas gaitu sākšanu. Vecāki un mazais skolnieks varēs justies droši, jo mobilais telefons ļaus viņiem sazināties jebkurā brīdī un vietā, nodrošinot bērnam tik nepieciešamo ģimenes atbalsta sajūtu," akcijas mērķus komentē LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis.

Kā skaidrots paziņojumā, dāvinātais ''Samsung'' telefons ir aprīkots ar visām pirmajam telefonam nepieciešamajām funkcijām. Telefonam ir iebūvēta FM radio antena, kas nodrošina radio klausīšanos bez austiņām. Modelis piedāvā arī failu vai kontaktu pārsūtīšanas iespējas ar īsas darbības rādiusa radiosistēmas "Bluetooth" palīdzību, kā arī mūzikas failu atskaņošanu un uzglabāšanu SD mikroformāta atmiņas kartē.

Arī "Tele2" šogad rīko pirmklasnieku apdāvināšanas akciju caur savu priekšapmaksas pakalpojumu zīmolu "Zelta zivtiņa" (ZZ), pirmklasniekiem dāvājot "ZZ pirmklasnieka komplektu", kurā iekļauts mobilais telefons "Samsung C3010" ar "Zelta zivtiņas" sākumkomplektu un trīs pakalpojumu kombināciju.

Pieprasījums pēc "Tele2" piedāvājuma bijis tik liels, ka vietām pietrūcis telefonu. "Tele2" akcija ilgst no 9.augusta līdz 12.septembrim.

Nozares pazinēji norāda, ka abu operatoru akcijas ne tikai spodrina kompāniju sociālās atbildības tēlu, bet arī pie mobilo telefonu lietošanas pieradina no bērna kājas. LMT un "Tele2" ir aptuveni līdzīgs lietotāju skaits - katram virs viena miljona.

19.08.2010

www.nozare.lv

Komentāri

Vai par traģiskiem notikumiem būtu jārunā vēl detalizētāk?
Jau nobalsojuši 15

Prakses iespējas

Sūti savu CV uz e-pasta adresi 7guru@7guru.lv un kļūsti par vienu no mums!

Delfi ziņas

DELFI