First_page_ok

Foto: Flickr.com CC BY-SA 2.0

Latviešu valodā iznāks žurnāls "OK!"

Izdevniecība "Rīgas Viļņi" pievienojas Lielbritānijas, ASV, Vācijas, Austrālijas, Krievijas un citu lielāko valstu izdevēju pulkam un jau šovasar piedāvās arī Latvijas lasītājiem visā pasaulē iecienīto pozitīvo un sievišķīgo nedēļas žurnālu "OK!", vortālu "7guru.lv" informēja izdevniecības "Rīgas Viļņi" mārketinga daļas vadītāja Anna Freimane.

Lasītāji saņems kvalitatīvu un ar informāciju bagātu nedēļas izdevumu sievietēm, kurā tiks apvienots visplašākais mūsdienīgas sievietes interesējošais tematu loks – nedēļas aktualitātes, atklātas intervijas, dzīvesstāsti, attiecības un dzīvesstils, skaistumkopšana un fitness, stils un mode, veselība, diētas un jaunākais kulinārijas jomā un daudz kas cits. Atsevišķa sadaļa tiks veltīta arī māmiņām. Žurnālā tiks apvienots Latvijas žurnālistu veikums ar veiksmīgākajām citu valstu "OK!" redakciju veidotajām publikācijām.

Sakarā ar "OK"! izdošanas sākumu izdevniecība ir pieņēmusi lēmumu pārtraukt nedēļas žurnāla "Stella" izdošanu, sākot ar maija pēdējo nedēļu, jo Latvijas skaitliski ierobežotajā tirgū nav lietderīgi vienai izdevniecībai vienlaikus attīstīt divus uz vienu auditoriju orientētus produktus.

 

23.05.2012

Komentāri

Vai alkohola reklāmas aizliegumi mazinās tā lietošanu?
Jau nobalsojuši 74

Prakses iespējas

Sūti savu CV uz e-pasta adresi 7guru@7guru.lv un kļūsti par vienu no mums!

Delfi ziņas

DELFI