Sadarbība

7guru ir par komunikāciju, iedvesmu un cilvēkiem ar kaisli pret darīto.

Mēs vēlamies stāstīt par šiem trīs, mūsu darbības balstiem. Mēs to vēlamies darīt ar tik pat lielu degsmi kā tie, par kuriem stāstam.

Mēs vēlamies veidot jaunas draudzības, būvēt komūnu, tāpēc esam gatavi gan meklēt stāstus, gan aicinām ar tiem dalīties!

7guru ir komunikācijas medijs, mēs stāstām par lielāko komunikācijas meistaru darbiem, runājam ar tiem, kas ikdienā ir izkopuši komunikācijas prasmes līdz amatam. Taču komunikācija ar to nebeidzas, tā ir vēl plašāka.

Arī kafejnīcas dvēsele- barista ir komunikators. Labs kurpju meistars būs mīlēts, ja mīlēs savu darbu un runās ar saviem klientiem. Reizēm, ne tikai par kurpēm! Arī zobārsti nereti ir arī izcili sarunu biedri, ne tikai ārsti vien.

Mēs aicinām iesūtīt savus rakstus, pārdomas, idejas, interviju idejas vai pat visas intervijas, mākslas projektus, radošus domu lidojumus, ieteikumus nākotnes rakstiem, vīzijām!

Kur? Uz 7guru@7guru.lv!

 

Tādā veidā kopā veidojot 7guru saturu. Dalieties ar to, kas jums ir svarīgs un veidosim atvērtu vidi, kas vēstī par svarīgo komunikācijas nozares pārstāvjiem, interesentiem un arī tiem, kam interesē labs, spēcīgs un aizraujošs saturs.

 

Mēs esam par iedvesmu. Par talantu. Par mīlestību pret darīto. Par amatu specifiku, specialitāti, tā saukto craft. Mēs esam par kvalitāti.