Skolas

Rīgas Tirdzniecības tehnikums

Studiju programma - Reklāmas pakalpojumu, komerczinību programma.

Rīgas Ekonomikas augstskola

Studiju programma - MA "Stratēģiskais menedžments". 

Interneta resursi

Trendwatching

Portāls, kurā lasāma informācija par inovatīvām biznesa idejām, prognozēm, tendencēm un realizētu projektu aprakstiem.

Springwise

Portālā apkopotas pasaulē drosmīgākās biznesa idejas dažādās jomās, to starp arī mārketinga, reklāmas un mediju nozarēs.

Termini

Agenda

Dienas kārtība jeb galveno problēmu un jautājumu saraksts, kas jāapspriež sapulcē. Dienaskārtības jautājumi var ietvert uzdevumus un to izpildi, lēmumus par administratīvajiem jautājumiem un darbu nodošanas datumiem, vai iezīmēt turpmāko sapulču galvenos diskusiju punktus.

Apmaksātās publikācijas

Apmaksātu informatīvu materiālu publicēšana medijos, maskējot tos kā redakcijas veidotus rakstus. Šādu rakstu publicēšana parasti tiek piekopta vietās ar zemu ētikas līmeni- kamēr šos rakstus mediji publicē un lasītāji tos lasa, tikmēr klients vai sabiedrisko attiecību aģentūra maksā par to publicēšanu un izvietošanu naudu.

ATL

Komunikācijas veids, kad zīmola popularizēšanai tiek izmantota televīzijas, radio, drukātie un interneta mediji. Zīmola popularizēšana ir reklāmdevēja apmaksāta. Šis komunikācijas veids, galvenokārt, balstās uz bezpersoniksu komunikāciju ar patērētāju. Šis reklāmas veids ir efektīvs gadījumos, kad mērķauditorija ir ļoti plaša un grūti definējama.

Vai prese Latvijā pārkāpj savas robežas?
Jau nobalsojuši 36

Prakses iespējas

Sūti savu CV uz e-pasta adresi 7guru@7guru.lv un kļūsti par vienu no mums!

Delfi ziņas

DELFI