Skolas

Rīgas Tirdzniecības tehnikums

Studiju programma - Reklāmas pakalpojumu, komerczinību programma.

Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola

Studiju programmas - BA studiju programmas: „Audiovizuālā mediju māksla”, „Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžments”, „Uzņēmējdarbības organizāci...

Interneta resursi

Brand Republic

Lielbritānijā populārākais mārketinga, sabiedrisko attiecību un reklāmas nozaru portāls, kurā ik dienas lasāma jaunākā informācija par aktualitātēm Lielbritānijā un pasaulē. Portāla misija ir izglītot, apvienot nozarē strādājošos, palīdzot savā starpā komunicēt darba devējiem, aģentūrām un darba meklētājiem. Pieejams industrijas pasākumu kalendārs un dažādu pētījumu rezultāti.

Guardian

Prestižā Lielbritānijas laikraksta Guardian online versija informē par jaunāko un svarīgāko dažādās nozarēs gan Lielbritānijā, gan pasaulē. Lasāma arī plaša informācija par reklāmas, sabiedrisko attiecību un mediju nozarēm.

Termini

Agenda

Dienas kārtība jeb galveno problēmu un jautājumu saraksts, kas jāapspriež sapulcē. Dienaskārtības jautājumi var ietvert uzdevumus un to izpildi, lēmumus par administratīvajiem jautājumiem un darbu nodošanas datumiem, vai iezīmēt turpmāko sapulču galvenos diskusiju punktus.

Apmaksātās publikācijas

Apmaksātu informatīvu materiālu publicēšana medijos, maskējot tos kā redakcijas veidotus rakstus. Šādu rakstu publicēšana parasti tiek piekopta vietās ar zemu ētikas līmeni- kamēr šos rakstus mediji publicē un lasītāji tos lasa, tikmēr klients vai sabiedrisko attiecību aģentūra maksā par to publicēšanu un izvietošanu naudu.

ATL

Komunikācijas veids, kad zīmola popularizēšanai tiek izmantota televīzijas, radio, drukātie un interneta mediji. Zīmola popularizēšana ir reklāmdevēja apmaksāta. Šis komunikācijas veids, galvenokārt, balstās uz bezpersoniksu komunikāciju ar patērētāju. Šis reklāmas veids ir efektīvs gadījumos, kad mērķauditorija ir ļoti plaša un grūti definējama.

Vai tavs uzņēmums raksta blogu?
Jau nobalsojuši 7

Prakses iespējas

Sūti savu CV uz e-pasta adresi 7guru@7guru.lv un kļūsti par vienu no mums!

Delfi ziņas

DELFI