Reinis Vilnis Baltiņš: man bija nepārvarama vēlme radīt!

Rakstā izmantotie foto/video @ Reinis Vilnis Baltiņš.

 

 

Reinis Vilnis Baltiņš. Operators. Vlogeris. Mākslas students. Radošs. Mēdz celties ļoti agri no rīta un vadīt dronu, lai uzņemtu video un, cita starpā, arī tādu bildi, kāda redzama tepat, zemāk. Ar Brīvības pieminekļa simbolu- trīs zvaigznes turošo Mildu.

Starpcitu, latviešiem šī bilde diez gan labi tīk, kad Reinis to publicēja ļoti daudzi cilvēki to sāka izmantot kā ekrāna attēlus telefonos, planšetēs un citur, atzīstot attēla kvalitāti un simboliskumu visai nācijai. Un ne tikai, ar Reiņa bildēm cilvēki dalās vēljoprojām, arī citi mediji par to sāk informēt.

Mēs, 7guru, priecājamies par Latvijas jaunajiem talantiem, tamdēļ uzmeklējām Reini un uzjautājām pāris īsus jautājumus par dzīvi un filmēšanu, kā arī nolēmām parādīt viņa paveikto video un foto formātā 7guru draugiem. Lai daudz skaistu saullēktu, Reini!

 

 

Kā sāki savu vlogu, ar kādu nodomu, kā tas ir attīstījies un kādi plāni vlogam nākotnē?

Vlogu es sāku, jo man bija nepārvarama vēlme radīt. Mans hobijs jau no 13 gadu vecuma ir filmēšana.

Tad nu es nolēmu, ka iemūžināšu visu ko redzu un rādīšu to citiem. Jo apkārt mums ir tik daudz skaistu lietu par ko priecāties.

 

 

Kādas ir Tavas sajūtas un viedoklis par cilvēku aizrautību ar Tevis vadītā drona uzņemtajām bildēm ar Brīvības pieminekli? Vai ir kāds amizants stāsts šī visa notikuma ietvaros?

Esmu diezgan pārsteigts par to cik labi bildes ir aizgājušas tautās. Man liels prieks, ka šis mans radītais brīnums ievibrē arī ar citiem!

Amizanti man šķiet cilvēku komentāri par to, ka nedrīkst tik tuvu lidot lietām.

 

 

Kas ir trakākais/foršākais/iedvesmojošākais, kas noticis vloga uzņemšanas vai citu filmēšanas/ fotografēšanas darbu laikā?

Traki ir katru reizi.  Katru reizi sanāk kāds lielisks kadrs, kas uzdzen traki daudz prieka.

Filmēšana kā tāda mani aizrauj līdz galam!

 

 

Kāds ir Tavs sapnis? Kā redzi sevi profesionālajā darbībā nākotnē?

Mans sapnis ir saprast kā vislabāk dzīvot, veidot filmas, filmēt.

Mans sapnis ir dzīvot, palīdzēt citiem saprast kā dzīvot. Es redzu savā nākotnē tieši to.

 

 

No kā Tev ir bail?

Man nav bail. Baidīties ir lieki. Bailes ir iemācītas. Tie kas teiks, ka tas ir izdzīvošanas instikts, smagi maldās. Bailes ir emocija bez kuras var ļoti labi dzīvot.

Kad cilvēks baidās, tas ir uztraucies, kad cilvēks ir uztraucies, tas nevar operēt ar visiem 100% savas jaudas, jo bez pamata nekas neturas. Un uztraukumam nav pamata. Bailes nes tikai… labi atvainojos, bailes nenes, bailes gāž. Man nav plāns nekur gāzties pašlaik.

 

 

 

 

 

Kas Tevi iedvesmo?

Mūzika, filmas, daba, cilvēki man apkārt, pat es sevi iedvesmoju. Smieklīgi, bet tā ir. Es šad tad paskatos savus vecos video un saprotu, ka gribas izveidot ko jaunu un vēl labāku.

Patiesībā apkārt ir ļoti daudz lietu, kas iedvesmo! Vajag tikai paskatīties un pievērst uzmanību.

 

 

Ko novēli komunikācijas jomas profesionāļiem, skatoties no foto un video izveides un sadarbības ar vizuālo materiālu meistariem?

Novēlu visiem, visiem, visiem atrast prieku dzīvē. Tas ir tas, kas mūs tur pie dzīvības. Bez prieka nav dzīvošana!

 

 

Komentāri