Norisināsies Baltijas lielākais pasākumu mārketingam veltītais forums Baltic For Events

Raksta foto: Aranxa Esteve.

2017. gada 11. un 12. maijā Tallinā notiks divdienu forums Baltic For Events, kas ir veltīts jaunumiem pasākumu rīkošanas jomā. Forumā uzstāsies aptuveni četrdesmit runātāji no Baltijas, Austrumeiropas un Rietumeiropas valstīm, kas ir slaveni ar sensacionāliem un inovatīviem īpašu pasākumu rīkošanas risinājumiem.

Forumā uzstāsies starptautiski pazīstami eksperti, piemēram, pasaulslavenais Jenss Olivers Maiers no Jack Morton Worldwide; Kērts Vermēlens no Act Lighting Design, kas ir veidojis gaismu noformējumu 2010. gada olimpisko spēļu Singapūrā atklāšanas un noslēguma ceremonijai; Andrea Frančizi no Filmmaster Events, kas ir nodarbojies ar 2016. gada Eiropas čempionāta futbolā atklāšanas ceremonijas sagatavošanu; Jans Gemrihs no Google; Jarko Kivikoski no Woltti Group, kam ir liela sekmīgu B2B pasākumu īstenošanas pieredze; Rikards Farmans no A Loud Minority, kas izstrādā radošus risinājumus klientiem, piemēram, H & M, Absolut, Google, Nike un citiem; Vojcehs Mahs no Luxoft ar skatījumu uz pasākumu lietām no IT uzņēmuma viedokļa, kā arī citi eksperti.

Programma aptvers vairākus ļoti svarīgus tematus: jaunradi, inovācijas, organizāciju, sabiedriskās attiecības, zinātību, mijiedarbību ar klientiem un daudzus citus. Foruma Baltic For Events dalībnieki iepazīsies ar inovatīviem produktiem un idejām. Līdztekus teorijai pasākumā būs daudz prakses un gadījumu izpētes, kas palīdzēs pasākumu rīkošanas ikdienas uzdevumu izpildē gan pasākumu aģentūru pārstāvjiem un komunikācijas speciālistiem, gan pasākumu pasūtītājiem.

“Sapulcējušies vienkopus, lielo pasākumu rīkošanas uzņēmumu direktori, radošo aģentūru vadītāji, komunikācijas speciālisti, darbuzņēmēji, brīvmākslinieki un jaunuzņēmumu veidotāji aktīvi iesaistīsies spraigās diskusijās, apaļajos galdos un meistarklasēs. Katrs varēs pielāgot savu lekciju un diskusiju apmeklējuma grafiku savām vēlmēm,” norāda Baltic For Events rīkotāja Marija Kirillova.

Forumā uzstāsies runātāji arī no Baltijas valstīm. Igauniju pārstāvēs Aleksandra Moraste no Corpore, Aivars Lāns no Festivality, Hardi Kinnass no OrangeTime un Leari Kaustels no Royal Experience. No Latvijas būs Unda Krieviņa no Ideahouse, Aigars Smiltāns no Meet Rīga, Olga Kazaka no A. W. Olsen & Partners un Ostins Nikolass no Travel Out There, bet no Lietuvas izteiksies Jolanta Beņuliene no Convene, Jolanta Navakauskiene no Elit Baltic Events, Indre Antanavičūte no Partizanas un Giedrjus Masalskis no ADK.

Baltic For Events norises vieta — neatkarīgais kultūras centrs Kultuurikatel Tallinā. Pilna programma un biļetes par pazeminātu cenu līdz 2016. gada 15. novembrim ir pieejamas te.

Print

Komentāri
2
  1. Anonīms

    Īstais links: http://www.balticforevents.com/

    • 7guru redakcija > Anonīms

      Paldies, salabojām! 🙂