AERODIUM sniedz lidošanas šovu pasaulē lielākajā kamieļu skaistumkonkursā

Raksta avots: Aerodium. Raksta attēli: Aerodium.

Pagājušajā nedēļā AERODIUM sniedza lidošanas šovu pasaulē lielākā kamieļu skaistumkonkursa noslēguma ceremonijā, kas notika Saūda Arābijā. “Miss Camel” skaistumkonkursā piedalījās vairāk kā 30 000 kamieļi no dažādām Persijas līča valstīm, kuri cīnījās par prestižu balvu – 28 milj. EUR.

Līdzīgi kā citos skaistumkonkursos, arī šeit bija nopietni kritēriji skaistākā kamieļa noteikšanai. Kompetenta žūrija vērtēja ne tikai dalībnieku krāsu un šķirni, bet arī galvas izmēru, kakla garumu, acu lielumu, skropstu garumu un citus fiziskos dotumus.

Ivars Beitāns, AERODIUM valdes priekšsēdētājs:

“Pasaule ir forša, jo tā ir tik pārsteidzoša un tik dažāda! Kad stāstu cilvēkiem, ka mēs tikko piedalījāmies kamieļu skaistumkonkursā, to uztver kā smieklīgu joku.

Taču Arābu kultūrā kamielim ir liela vērtība, un labs kamielis maksā vairāk nekā individualizēts Bugatti.

Šis ir ļoti nozīmīgs pasākums Saūda Arābijai un visai tās karaliskajai ģimenei. Katru gadu noslēguma ceremonijā tiek iekļauti dažādi nebijuši elementi, lai, galvenokārt, pārsteigtu valsts karali. Ne velti pēc katra priekšnesuma tika vērotas karaļa emocijas. Mūsu komanda ir gandarīta, ka pēc lidošanas šova karalis smaidīja un ar redzēto bija apmierināts! Ceremonija arī notika tuksneša vidū, kur speciāli šim notikumam par godu tika uzbūvēta skatuve.”

Šis ir ikgadējs skaistumkonkurss, kas aizsākās 1999. gadā, kad Beduīņu grupa nolēma, ka vēlas radīt konkursu skaistākā kamieļu noteikšanai. Konkurss notika “Saudi Arabia’s King Abdulaziz Camel Festival“ ietvaros, kas ir ikgadējs kultūras festivāls, ko katru gadu apmeklē vairāk kā miljons skatītāju.

 

 

 

Komentāri